– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Csoka, Dunajská Streda - Povoda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování Csoka [Zvětšit - nové okno]
10
Umístění: Vo vesničke Povoda pri Dunajskej Strede, v klidnom prostredí, 2 km od termálního kúpaliska. Autobus 20 m. Obchod 200 m. Reštaurácia 2 km. Vlaková stanica Dunajská Streda 2 km.
Ubytování: Dom (apartmán) s max. kapacitou 10 lôžok. V apartmánu je 4-lôžková izba s 2 prístelkami, spoločenská miestnosť s 2 lôžkami a s prístelkou, TV, kúpeľňa, WC, kuchyňa (plynový sporák, chladnička). V dome je wifi a ústredné plynové kúrenie. Parkovanie vo dvore. Vonku je terasa, záhradný gril, hojdačka, jazierko s rybami.
Cena: Jar a leto (1.3.-31.8.): 10 EUR/os/noc (deti do 8 rokov 7,5 EUR/noc). Jeseň a zima: 11,5 EUR/os/noc (deti do 8 rokov 8.5 EUR/noc). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku a postelnej bielizne) a platia pri ubytování 4 a viac osôb v apartmáne. Dom sa prenajíma ako celok. Preferujú sa týždenné pobyty (od soboty do soboty).
Adresa: Ubytovanie v súkromí (privát), Attila Csoka, Povoda 40, Dunajská Streda
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Csoka, Dunajská Streda - Povoda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...