– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dobré ubytování, Piešťany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Dobré ubytování [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V centre Piešťan. V blízkosti reštaurácie Kominár a Slovenský dvor. Piešťany sú svetoznámym kúpeľným mestom. Lyžovanie v neďalekom lyžiarskom stredisku Bezovec alebo Kálnica.
Ubytování: Privát so samostatným vchodom a kapacitou 7 lôžok v 2 izbách. Spoločná kuchynka s plným vybavením. Možnosť parkovania před domom. Izba č. 1 (2-lôžková s prístelkou): luxusná izba hotelového typu, vlastná kúpeľňa s vaňou a WC, TV-SAT, DVD prehrávač. Izba č. 2 (3-lôžková s prístelkou): vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, TV-SAT.
Cena: Izba č. 1: 1-2 noci 35 EUR/izba/noc, 3 a viac nocí 30 EUR/izba/noc, ceny sú platné pri ubytovaní 2 osôb na izbe, prísteľka 9 EUR/noc. Izba č. 2: 1-2 noci 14 EUR/os/noc (iba 1 osoba v izbe 20 EUR/noc), 3 a viac nocí 11 EUR/os/noc (iba 1 osoba v izbe 17 EUR/noc). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postelnej bielizne aj energií) a platné celoročne.
Adresa: Dobré ubytovanie, Mierová 1, 921 01 Piešťany. Prevádzkovateľ: Dagmar Kolmačková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dobré ubytování, Piešťany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...