– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Dobré bidlo, Slezské Rudoltice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Penzion Dobré bidlo, Slezské Rudoltice

Penzion Dobré bidlo [Zvětšit - nové okno]
11
Umístění: V Osoblažském výběžku v oblasti nazývaná Slezská Haná, na malebném náměstí ve vesničce Slezské Rudoltice, v bezprostřední blízkosti rozsáhlého barokního zámku. Osoblažsko nabízí množství přírodních a kulturních krás i velké množství cyklotras. Tipy na výlet: zřícenina hradu Fulštejn v Bohušově, muzeum Bohušov (geologická sbírka), zámek Dívčí hrad, rozhledny Strážiště nad Liptaní a Hraniční vrch, židovský hřbitov v Osoblaze, Matějovická jeskyně.
Ubytování: Rodinný penzion s osobním přístupem, ve zrenovované historické budově. V penzionu jsou dva útulné 3-lůžkové pokoje (s vlastní koupelnou, velkou plazmovou TV a výhledem na zámek) a prostorný apartmán (dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj se sedačkou, TV a kuchyňským koutem, koupelna s vanou, WC, rozlehlá terasa). Součástí penzionu je nekuřácká restaurace s dětským koutkem, finská sauna, malá posilovna, dobře vybavená půjčovna kol a venkovní zahrada. Penzion provozuje majitel Zemědělské farmy Jiří Pargač, v kuchyni proto využíváme také produkty nejvyšší jakosti z vlastní produkce. Připravujeme i grilované speciality, pohankové z místní pohanky i bezlepkovou stravu. Parkování na soukromém parkovišti přímo u penzionu. WiFi připojením zdarma v celém penzionu.
Cena: Pokoje: 3 osoby na pokoji 240 Kč/os/noc, 2 osoby 275 Kč/os/noc, 1 osoba 350 Kč/noc. Apartmán: 3-4 osoby 1.050 Kč/apartmán/noc, 1-2 osoby 750 Kč/noc. Dětská postýlka 150 Kč/noc, děti do 2 let zdarma. Sauna (max. 4 osoby) 260 Kč/hod. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení, energie a posilovnu) a platí celoročně, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion a restaurace Dobré bidlo, Slezské Rudoltice 39, 793 97 Slezské Rudoltice. Majitel: Jiří Pargač mladší.
Poznámky: Penzion se někdy nesprávně uvádí jako Dobré bydlo, jeho název se však odvozuje od slova bidélko.
Na virtuální prohlídce StreetView vidíte budovu penzionu ještě před rekonstrukcí v roce 2013.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (15. 7. 2015, 12.06)
Uživatel zde byl ubytován od 2. července 2015 do 4. července 2015.
Nejmodernější ubytování široko daleko. Vše čisté, pohledné, moderní. Strava v restauraci bez chybičky. Ubytovatelé se stále usmívali. Pohotově nám nachystali dvě cestovní kola za mírný obnos. Mohu jen vřele doporučit. Je tam kam se podívat, je to zvláštní klidný kraj bez aut na silnicích. Návštěvníka si tam opravdu hledí. Rádi se jednou zase vrátíme. Moc děkujeme.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí90 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Dobré bidlo, Slezské Rudoltice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...