– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán DN Servis, Teplice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán DN Servis [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: Přímo v centru lázeňské oblasti v Teplicích, 5 minut od hlavního vlakového a autobusového nádraží. V Teplicích a okolí je množství historických a kulturních památek. Značné sportovní využití. V blízkosti plavecká hala, tenisové kurty, cyklostezky a turistické trasy. V zimním období lyžování ve ski-areálech Bouřňák, Telnice, Klíny nebo Český Jiřetín. Pro vyznavače bílé stopy množství běžeckých tratí po hřebenech Krušných hor.
Ubytování: Apartmán pro max. 6 lidí. Dva 2-lůžkové pokoje s přístýlkou a výhledem do zahrady. Pro oba pokoje společná kuchyně s televizí a vchodem na terasu, WC, koupelna s WC, terasa.
Cena: Celoročně: 1 osoba 570 Kč/apartmán/noc, 2 osoby 950 Kč/apartmán/noc, 4 osoby 1.830 Kč/apartmán/noc, 6 osob 2.500 Kč/apartmán/noc. Při ubytování na 10 a více nocí sleva. Pes zdarma. Parkování zdarma. Ceny jsou konečné (obsahují i povlečení, DPH a všechny poplatky) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Apartmán se pronajímá jako celek (soukromí je zaručené).
Adresa: Apartmán DN Servis (DN - Servis), Ing. Jindra Drozdová, J. K. Tyla 2627, 415 01 Teplice
Poznámky: Pro rok 2013 je ubytování obsazeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán DN Servis, Teplice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...