– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Domov mládeže Střední školy technické - ubytovna, Žďár nad Sázavou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Domov mládeže Střední školy technické - ubytovna, Žďár nad Sázavou

Domov mládeže Střední školy technické - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
99 0
Umístění: V klidné části města Žďár nad Sázavou, zvané Stalingrad, 10 minut chůze od centra města. V blízkosti nově zrekonstruované sportovní hřiště, cyklistická stezka, zimní stadion, plavecký bazén. V okolí krásná příroda CHKO Žďárské vrchy.
Ubytování: Ubytovna s možností ubytování pro veřejnost během celého roku (větší kapacita je během víkendů a školních prázdnin). Kapacita 99 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Společné soc. zařízení na každém poschodí. K dispozici je kuchyňka, spol. místnost na každém poschodí, tělocvična, vlastní kuchyně - možnost celodenního stravování, vhodné pro sportovní soustředění, jazykové pobyty. Parkoviště přímo před domovem mládeže.
Cena: Celoročně: 180 Kč/os/noc, včetně DPH. Pro menší skupiny nebo i jednotlivce je možné ubytování během školního roku v pracovní dny, když je tu služba vychovatelů a je volná kapacita. Pro větší skupiny je možné dohodnout ubytování na víkend.
Adresa: Ubytovna, Domov mládeže, Jana Roušová, Komenského 8, Žďár nad Sázavou. Provozovatel: Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola (VOŠ a SPŠ) Žďár nad Sázavou, Studentská 1, 591 01 Žďár nad Sázavou, bývalá Střední škola technická.
Poznámky: Domov mládeže je od roku 2016 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Domov mládeže Střední školy technické - ubytovna, Žďár nad Sázavou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby