– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní internát SOŠ - ubytovna, Snina

?? %

Školní internát SOŠ - ubytovna, Snina

+421 577 622 493, kl. 212 (p. Libáková), mob. +421 910 931 067 sekretariat@sos-sv.vucpo.sk
Školní internát SOŠ - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
60 4
Umístění: V meste Snina pod Vihorlatom a Poloninami. Možnosť lyžovania 13 km od ubytovania. Kryté kúpalisko v Humennom 20 km. Prírodné kúpanie v lokalite Sninské rybníky.
Ubytování: Ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 2- až 3-posteľových izbách študentského typu. Spoločné sociálne zariadenie so sprchovacími boxami (osobitne pre mužov a ženy), spoločná kuchynka. Miestnosť na uzamknutie bicyklov. Možnosť využitia telocvične a posilňovne. Stravovanie v školskej jedálni iba počas školského roka (od 1.9. do 30.6.), počas školských prázdnin stravu neposkytujeme. V stráženom areáli školy je možnosť parkovania autobusu s prívesom.
Cena: Staršie izby: 1-3 noci 14 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 13 EUR/os/noc. Novšie izby: 1-3 noci 16 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 15 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku 0,40 EUR/os/noc, posteľnej bielizne aj energií). Príplatok za parkovanie.
Adresa: Ubytovňa Snina, Stredná odborná škola (SOŠ, bývalá Združená stredná škola, ZSŠ), Sládkovičova 2723/120, 069 27 Snina. Kontaktná osoba: Ľuba Libáková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní internát SOŠ - ubytovna, Snina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby