– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí denny+, Dačice

?? %

Ubytování v soukromí denny+, Dačice

mob. +420 602 476 328 dennyplus@d1net.cz
Ubytování v soukromí denny+ [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V Dačicích na Vysočině, 500 metrů od historického centra města (zámek, vyhlídková věž, kostka cukru atd.). Autobusové nádraží 500 m, vlakové nádraží Dačice 750 m. V okolí Dačic je půvabná krajina, v níž se střídají kopce s barvitými údolími, lesy a květnatými loukami s rybníky. Kraj bývá označován jako Brána Podyjí. Telč (UNESCO) 12 km, Slavonice 13 km.
Ubytování: Privát v podkroví rodinného domu s hezkým výhledem. Hostům slouží dva pokoje (2+4 lůžka) se společnou sprchou, WC, TV a kuchyňkou k přípravě jednoduchých pokrmů. Na každém pokoji je lednička. Vytápění centrální plynovým kotlem. Zahrada s venkovním posezením, možností grilování i postavení stanu. Možnost parkování na uzavřeném dvoře i úschovy jízdních kol v uzamykatelné garáži. Na dvoře nepravidelně provozujeme čištění interiérů aut.
Cena: Léto (1.4.-31.10.): 1 osoba na pokoji 310 Kč/pokoj/noc, 2-4 osoby 195-200 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima (1.11.-31.3.): 2 osoby na pokoji 215 Kč/os/noc, 3 osoby 213 Kč/os/noc, 4 osoby 207,50 Kč/os/noc, příplatek za vytápění 100 Kč/pokoj/noc, min. 2 noci. Vánoce a Silvestr: uzavřeno. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma, děti 2-9,99 let sleva 50 %. Poplatek obci 10 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně.
Adresa: Privát denny+ (Denny Plus), Tyršova 58, 380 01 Dačice V. Provozovatel: Milan Králík.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí denny+, Dačice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby