– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Základna DDM Oblázek, Blansko

?? %

Základna DDM Oblázek, Blansko

+420 516 412 790, +420 605 455 765 ekonomka@ddmblansko.cz
Základna DDM Oblázek [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V blízkosti centra Blanska. Vlaková stanice Blansko 1 km. V dosahu je přímá autobusová linka do Moravského Krasu vzdáleného 7 km. V Blansku jsou restaurace, obchody, kino, zámek, aquapark. Tipy na výlet: Čertův hrádek 3 km, Alexandrova rozhledna 12 km, Brno 30 km.
Ubytování: Prostory Domu dětí a mládeže s místností pro přespání (pro 35 osob). Spí se na zemi v tančírně, na vlastních karimatkách ve vlastním spacáku. K dispozici je vybavená kuchyňka a nové sociálky (sprchový kout, WC). Základna je bezbariérová, je v provozu celoročně a umožňuje přenocování i běžné turistické veřejnosti.
Cena: Celoročně: 90 Kč/os/noc, min. 10 osob, i při ubytování jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků i vytápění).
Adresa: Základna Oblázek (ubytovna Oblázek), Blansko. Provozovatel: Dům dětí a mládeže Blansko (DDM Blansko), příspěvková organizace, Údolní 2, 678 01 Blansko. Ředitelka DDM: Mgr. Blanka Kostková. Kontaktní osoba: Ilona Mahrová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Robert (12. 8. 2013, 19.40)
Děkuji paní Rozsypálkové za její informaci. Situace se vysvětlila a původní zavádějící informace již byly odstraněny. Inzerát je nyní v aktuálním stavu. Pochybení bylo způsobeno bývalou zaměstnankyní DDM.
Kamila (23. 7. 2013, 20.30)
Přestože inzerují ubytování pro min.2 osoby a 1 noc, tak nám snad až po týdnu odpověděli,že je pro ně 2 osoby na 2 noci ubytování neekonomické a že poskytují tedy ubytování pro min. 5 lidí.Takže se potom na toto ubytování raději nespoléhejte.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Základna DDM Oblázek, Blansko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby