– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Dagmar, Poděbrady

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Pension Dagmar, Poděbrady

Polabí / Lázně Poděbrady Ukázat na mapě
Pension Dagmar [Zvětšit - nové okno]
44 0
Umístění: V Poděbradech uprostřed velkého lázeňského parku na Kolonádě (pěší zóna, klidová zóna). Od autobusového i vlakového nádraží cca 250 m. Při příjezdu autem doporučujeme kontaktovat nás telefonicky pro rychlou a jednoduchou navigaci k parkovišti. V okolí turistické trasy i cyklostezky.
Ubytování: Pension s kapacitou 44 lůžek ve 14 zrekonstruovaných pokojích + 2 apartmá s kuchyňkou s jídelním koutem. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelny se sprchou, WC (některé pokoje mají WC společné pro 2 pokoje), TV, WiFi. K dispozici jsou ledničky, rychlovarné konvice, možnost zapůjčení žehličky. Nabízíme aktuální informace o společenských a sportovních akcích v Poděbradech. V pensionu je půjčovna kol, copy centrum a internet pro veřejnost. Nově otevřená restaurace s kavárnou (celodenní stravování).
Cena: Při ubytování na 2-21 nocí: 2-lůžkový pokoj 800 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový pokoj 1.000 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový apartmán 1.600 Kč/apartmán/noc (možná přistýlka za 300 Kč/os/noc). Slevy při ubytování méně osob na pokojích. Slevy při delším ubytování. Příplatek při ubytování jen na 1 noc. V ceně jsou místní poplatky, lůžkoviny a ručníky. Podrobně na www.pensiondagmar.com/index.php?act=cenik
Adresa: Pension Dagmar (penzion Dagmar), Jana Kmenová, nám. T. G. Masaryka 655/5, 290 01 Poděbrady
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Dagmar, Poděbrady
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby