– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Centrum volného času Pavučina - ubytovna, Hustopeče

?? %

Centrum volného času Pavučina - ubytovna, Hustopeče

mob. +420 774 095 524 (kancelář CVČ), +420 702 151 137 (správce) pavucina@volny-cas.cz
Centrum volného času Pavučina - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V klidné části Hustopečí poblíž sportovního areálu (stadion, sportovní hala, tenisový a volejbalový kurt, koupaliště, krytý bazén), 600 m od historického středu města. Autobusové a vlakové nádraží 1,1 km. V blízkém okolí krásná příroda (mandloňové sady, rozhledna atd.).
Ubytování: Ubytovací prostory v budově centra volného času, orientované především na dětské kolektivy, školské oganizace nebo jiné organizované skupiny (přednost mají vždy aktivity CVČ Pavučina). Celý areál byl kompletně rekonstruován v roce 2019. K dispozici jsou 3-lůžkové pokoje s přistýlkou, se společným soc. zařízením (WC, sprchy). Možnost spaní také na zemi ve společenské místnosti. V budově je WiFi, jídelna pro 25 osob, kuchyně (lednice, sporák, trouba, varná konvice), možnost úschovy kol. Možnost pronájmu tanečního sálu a školící místnosti. V areálu je ohniště. Možnost domluvení vyjížděk na koni aj.
Cena: Kolektivy (dětské, školní, turistické): postele na pokojích 250 Kč/os/noc, na zemi ve společenské místnosti (s vlastním spacákem a karimatkou) 150 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Individuální pobyty (po dohodě): 1-2 noci 400 Kč/os/noc (děti 4-15 let 300 Kč/noc), 3 a více nocí 350 Kč/os/noc (děti 4-15 let 250 Kč/noc), přistýlka 200 Kč/noc, děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Rekreační poplatek 16 Kč/os/noc.
Adresa: Centrum volného času Pavučina, Šafaříkova 1017/40, 693 01 Hustopeče. Ředitel CVČ: Mgr. Petr Fridrich. Správce objektu: Jan Novotný.
Poznámky: Přiložené fotografie jsou neaktuální (pochází z původní budovy, před rekonstrukcí).
Aktualizace:
Video: Představení nové budovy Pavučiny z roku 2019

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Centrum volného času Pavučina - ubytovna, Hustopeče
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby