– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Centrum volného času Cvrček - ubytovna, Kremnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Centrum volného času Cvrček - ubytovna, Kremnica

Centrum volného času Cvrček - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V centre mesta Kremnica, 800 m od autobusovej stanice smer Skalka a Krahule. Reštaurácie a obchody do 5 min. Kremnica je historické město s bohatou tradíciou a pamiatkami.
Ubytování: Ubytovňa so skromným vybavením. Kapacita ubytovne je 20 lôžok v 2 miestnostiach. Soc. zariadenie spoločné na chodbe (sprchy zatial nie sú v prevádzke). Spoločná kuchynka (zatial nie je v prevádzke). Ping-pong, biliard, šípky. Pri ubytovni nie je TV, ale je tu PC učebňa.
Cena: Celoročne: s povlečením 6 EUR/os/noc, s vlastným spacákom 5 EUR/os/noc, študenti do 25 rokov s povlečením 5 EUR/os/noc, s vlastným spacákom 4 EUR/os/noc, žiaci do 18 rokov s povlečením 4 EUR/os/noc (s vlastným spacákom 3 EUR/os/noc). Organizovaná skupina nad 10 ľudí má 1 nocľah zdarma. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné pri ubytovaní min. 3 osôb, aj iba na 1 noc.
Adresa: Ubytovňa, Centrum volného času Cvrček Kremnica (CVČ Cvrček Kremnica), Mgr. Peter Durbák, Angyalova 401/26, 967 01 Kremnica
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2014 neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Centrum volného času Cvrček - ubytovna, Kremnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...