– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

City hotel, Brno - Přízřenice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

City hotel, Brno - Přízřenice

City hotel [Zvětšit - nové okno]
306
Umístění: V Brně na Vídeňské ulici. Dostupný z centra po 20 minutách tramvají č. 2 (hotel se nachází přímo u zastávky Modřice Cihelna). Nedaleko CITY hotelu je hypermarket Futurum s pestrou nabídkou služeb a zboží.
Ubytování: Hotel po celkové rekonstrukci. Celkem 127 pokojů (75x2, 50x3 lůžka a 2 apartmány). Pokoje jsou dvou druhů: Economy (se společným soc. zařízením) a Standard (s vlastní koupelnou, TV a ledničkou). Na každém patře je zařízená kuchyně. Apartmány jsou pro 4 osoby, s velkoplošným TV, minibarem a velkou koupelnou. K vybavení hotelu patří restaurace, bistro, herna, internetový koutek se čtyřmi počítači a parkoviště (zabezpečené kamerovým systémem).
Cena: Pokoj Economy: 2-lůžkový 390 Kč/os/noc (min. 2 osoby), vícelůžkový 295 Kč/os/noc, dlouhodobý pobyt 125 Kč/os/noc. Pokoj Standard: vícelůžkový pokoj 395 Kč/os/noc, dlouhodobý pobyt 200 Kč/os/noc. Apartmán (4 osoby): 2.500 Kč/noc, při akcích BVV příplatek. Snídaně 85 Kč. Parkování 100 Kč/den.
Adresa: City hotel (hotel City), Kateřina Pokorová, Vídeňská 183/124, 619 00 Brno-Přízřenice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: City hotel, Brno - Přízřenice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby