– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chaty Ramzová - rekreační středisko VUT, Ostružná - Ramzová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chaty Ramzová - rekreační středisko VUT, Ostružná - Ramzová

Chaty Ramzová - rekreační středisko VUT [Zvětšit - nové okno]
72 0
Umístění: Na Ramzovském sedle na pomezí Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, na okraji horské osady Ramzová, u turistické trasy na Petříkov. Vlaková zastávka Ramzová 650 m. Ski areál Ramzová nabízí 2 sedačkové lanovky, 3 vleky, 8 km sjezdových tratí, běžkařské trasy, umělé zasněžování, večerní lyžování. Možnost využití i lyžařského střediska v blízkém malebném Petříkově. Nejbližší restaurace je v sousedním objektu Horské apartmány.
Ubytování: Rekreační středisko s komplexem 4 chat a celkovou kapacitou 72 lůžek. V chatách jsou 2- až 4-lůžkové pokoje s přistýlkou, vlastním sociálním zařízením a TV, společné kuchyňky a kuchyňské kouty, lyžárny i pračka se sušičkou. Součástí rekreačního areálu jsou společenské místnosti, stolní tenis, kulečník, parkoviště pro 22 vozů, dětské hřiště, multifunkční hřiště, ohniště s krytým altánem.
Cena: Celoročně mimo TOP sezónu: 310 Kč/os/noc, děti 6-18 let a studenti 249 Kč/os/noc, do 6 let zdarma. TOP sezóna (Vánoce + 15.2.-22.2.): 425 Kč/os/noc, děti 6-18 let a studenti 319 Kč/os/noc, do 6 let zdarma. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (mimo studenty a invalidní občany). Povlečení i ručníky jsou v ceně. Ceny jsou vč. DPH a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. V termínech 25.12.-15.3. a 28.6.-13.9. preferujeme týdenní pobyty (kratší jen při last-minute), v ostatních termínech ceny platí i při pobytech jen na 1 noc.
Adresa: Chaty Ramzová - rekreační středisko VUT v Brně, Ramzová. Oficiální adresa: Petříkov ev.č. 56, 788 25 Ostružná. Provozovatel: Vysoké učení technické v Brně (VUT Brno), Koleje a menzy, Kolejní 2905/2, 612 00 Brno. Správce střediska: Bohuslav Kovařík. Kontaktní osoba: Elena Adžiovská.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaty Ramzová - rekreační středisko VUT, Ostružná - Ramzová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby