– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chaty Stará Myjava, Myjava - Stará Myjava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chaty Stará Myjava, Myjava - Stará Myjava

Chaty Stará Myjava [Zvětšit - nové okno]
63 0
Umístění: V krásnom prostredí Bielych Karpát za dedinou Stará Myjava, v pokojnom prostredí medzi stromami, mimo civilizácie, 9 km od Myjavy. 3 minuty peši sa nachádza nádherná priehrada Stará Myjava (rekreačné centrum Kopaníc) s možnosťou kúpania, v okolí turistické chodníčky, cykloturistické trasy, beach-volleybalové ihrisko, trávnaté futbalové ihriská a lyžiarsky vlek.
Ubytování: V 9 chatách, celkom 63 lôžok. V každej chate sa nachádzajú: 4-posteľová izba, 2-posteľová izba, možnosť prístelky, spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou, soc. zariadenie (WC a sprcha), malá terasa. Pred každou chatou ohnisko s posedením. Nová zrekonštruovanú spoločenská budova a sála, vhodná na rôzne firemné akcie, školenia, oslavy. V sále sa nachádza krb, barový pult a sedenie pre 50-80 osôb.
Cena: Z následujúcich bežných cien je pre návštevníkov LevneUbytovani.net zľava 2 EUR/chata/noc: 1 noc 73 EUR/chata, 2 noci 57 EUR/chata/noc, 3-4 noci 54 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. V cene je voda, elektrika, posteľné prádlo. Chaty sú pre 6 osôb (prístelka 8,30 EUR/os/noc). Pes 5 EUR/noc.
Adresa: Chaty Kodreta, Katarína Nevedalová, chatová osada Stará Myjava. Prevádzkovateľ: KODRETA furniture, s.r.o., Turá Lúka 55, 907 03 Myjava.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaty Stará Myjava, Myjava - Stará Myjava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby