– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chalupy pod Pyšnou loukou, Lipová-lázně - Horní Lipová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupy pod Pyšnou loukou, Lipová-lázně - Horní Lipová

Chalupy pod Pyšnou loukou [Zvětšit - nové okno]
24 8
Umístění: V Horní Lipové, u potoka, v klidné části Jeseníků s nádherným výhledem na okolní lesy. Nejbližší restaurace 200 m. Autobusová zastávka přímo u domu, vlaková stanice Horní Lipová 1,1 km. Lyžování: Horní Lipová (menší sjezdovka) 200 m, Miroslav 3 km, Lázeňský vrch 4 km, Ramzová (Šerák) 6 km. Jeskyně Na Pomezí 7 km.
Ubytování: Dvě nově postavené nekuřácké bezbariérové chalupy a apartmán v rodinném domě, které uspokojí i náročnější hosty. V areálu je zastřešené posezení s grilem, pro děti velké hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm, velká trampolína. Rychlý WiFi internet. U každé chalupy i apartmánu je vlastní parkoviště. Uzamykatelná kolárna s lyžárnou. Chalupy: V každé chalupě jsou dva oddělené 4-lůžkové pokoje (kvalitní taštičkové matrace), kompletně vybavená kuchyně (lednice, sklokeramická deska, varná konvice, mikrovlnka), koupelna, WC, rádio, satelit, velká LCD TV. Vytápění chalup zajišťuje elektrokotel a kachlová kamna (bukové dřevo je předchystáno). Apartmán: V apartmánu je 5 lůžek, vybavená kuchyně, koupelna s WC.
Cena: Chalupa: sezóna (měsíce 01-03, 07-08) 2.000 Kč/chalupa/noc (tj. při 8 osobách 250 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty), mimosezóna 1.600 Kč/chalupa/noc (tj. při 8 osobách 200 Kč/os/noc, min. 2 noci), Silvestr 25.000 Kč/chalupa/týden. Apartmán: zima 1.000 Kč/apartmán/noc (min. 2 noci), Silvestr 12.000 Kč/apartmán/týden, mimo zimu se apartmán nepronajímá. Ceny jsou konečné (včetně elektřiny, dřeva, rekreačního poplatku, WiFi a povlečení).
Adresa: Chalupy pod Pyšnou loukou (chaty Pyšná louka), Petr Kutlák, Horní Lipová 277, 790 63 Lipová-lázně
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupy pod Pyšnou loukou, Lipová-lázně - Horní Lipová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...