– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chaty Nela a Aneta, Ochoz u Brna - Hádek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chaty Nela a Aneta [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: V Moravském krasu, ve výletní osadě Hádek v údolí krasového potoka Říčka, mezi Ochozem u Brna a Hostěnicemi. Rybník Hádek 300 m (možnost koupání, výletní občerstvení). V okolí jsou vyhledávané terény pro cyklistiku i běžkaře, krásné procházky po lesích. Hostěnické propadání 1,8 km, Ochozká jeskyně 2 km, jeskyně Pekárna 2,3 km, zámek Křtiny 6,5 km.
Ubytování: Dvě sousední rekreační chaty, každá pro 12 osob. Obě chaty jsou velikostně i vybavením stejné. V každé chatě je společenská místnost (kuchyňská linka, nádobí, sporák, lednice, mikrovlnka, varná konvice, jídelní stůl, rohová sedací souprava, TV, DVD), 3 ložnice (3x4 lůžka, některé postele jsou patrové), veranda s terasou, soc. zařízení. Pitná voda v barelech, užitková ze studny. Vytápění kamny a přímotopy. Ohniště, gril, posezení, houpačky, pískoviště. Příjezd autem po asfaltové cestě až k chatám.
Cena: Sezóna (01.07.-31.08., Silvestr): 9.000 Kč/chata/týden. Mimosezóna (01.09.-30.06. mimo Silvestr): 1.500 Kč/chata/noc (min. 2 noci), v pracovní dny (mimo víkendy) 150 Kč/os/noc (min. 4 osoby, min. 2 noci). Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby. Povlečení i rekreační poplatky jsou v ceně.
Adresa: Chata Nela, Hostěnice ev.č. 71, rekreační oblast Ochoz u Brna-Hádek, 664 04 Hostěnice. Chata Aneta, Hostěnice ev.č. 72, rekreační oblast Ochoz u Brna-Hádek, 664 04 Hostěnice. Provozovatelé: Alena Jedounková, Igor Jedounek.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaty Nela a Aneta, Ochoz u Brna - Hádek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...