– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chatový tábor Ekojóga, Bělá pod Pradědem - Domašov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (3)

Chatový tábor Ekojóga, Bělá pod Pradědem - Domašov

Chatový tábor Ekojóga [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V Jeseníkách, v Bělé pod Pradědem, v Domašově, na klidném místě uprostřed lesů. Koupání v tůních a v potoce s peřejemi. Jeseník (zimní stadion, kino, divadlo, internetová kavárna, sauna) 6 km. Autobusová zastávka 500 m. Česká Ves (vyhřívaný bazén) 11 km, Rejvíz (mechová jezírka) 18 km, Velké Losiny (zámek, termální koupaliště) 30 km. V okolí je mnoho turistických a cyklistických stezek.
Ubytování: Chatový tábor s 18 chatkami, srubem a hlavní budovou (zateplený srub s elektřinou). Hlavní budova: kamna na dřevo, kuchyň, 1 velký pokoj, 3 menší pokojíčky, 2 kanceláře. Srub: 12 matrací + 6 míst pro vlastní karimatky. Chatky: elektřina, 3-4 lůžka. Dvě umývárny s bojlery, suché WC, polní kuchyně (nádobí), dílna. Nově postavená klubovna. Nutné vlastní spacáky. Volejbalové hřiště, fotbalový či basketbalový plácek, stolní tenis. Tábor je určen pouze pro rodiče s dětmi či akce mládeže do 26 let!
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 80 Kč/os/noc. Silvestr: 100 Kč/os/noc. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby a jednorázový poplatek za předání a převzetí tábora 300 Kč. Tábor se pronajímá jako celek, v mimosezoně nutná úhrada min. 15 osob, o letních prázdninách min. 40 osob. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Žádné další poplatky se nehradí.
Adresa: Chatový tábor Ekojóga, Ing. Jaroslav Smékal, Bělá pod Pradědem - Domašov, 790 01 Jeseník
Poznámky: Tábor není určen pro komerční aktivity.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (27. 3. 2017, 10.09)
Uživatel zde byl ubytován od 29. července 2016 do 14. srpna 2016.
Zdá se, že paní Monika o tomto táboře nic neví. Střídá se zde mnoho turnusů. Třeba teď v březnu tady byli skauti. Je snad na jejich instruktorech, jak se vypořádají s hygienou. Já už na tento tábor jezdím mnoho let a ráda se zde vracím. Zvu vás na 22.7. - 5.8. Máme téma pravěk, a bude to legendární ;) A je to opravdu levné, na to jak bude perfektní program. Jinak strava je ze zdravých a drahých surovin. Kuchaři úžasně vaří, tak nevím kde byl problém.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %
90 % (13. 9. 2016, 16.58)
S paní Monikou nemohu souhlasit. Mrzí mě takový zamítavý názor. Byl jsem přítomen na stejném kurzu jako její dítě a není to ani zdaleka můj první tábor, na kterém jsem byl, takže mohu srovnávat. Špína tam byla naprosto odpovídající chatovému táboru. Tzn. v chatce sem tam nějaká pavučinka nebo špína na podlaze pokud si neuklidím když přijdu ve špinavých botech. Sprcha zde je, stejně jako krásný potok, takže hygienické podmínky optimální. Strava byla dobrá a chutná, s porovnáním z minulých let, opravdu výborná. Paní Monika výrobou jídla ze zbytků zřejmě myslí upečení ovesné kaše ze snídaně. Takto vzniklou buchtu tady ovšem nikomu nenutí a pokud máte chuť můžete ji na svačinu zkusit. Dle mého názoru byla chutná a nevadilo mi to. S tímto táborem jsem byl zatím pokaždé spokojen, takže mohu jen doporučit všem.
Poměr cena / kvalita60 %Čistota70 %Personál60 %Okolní prostředí100 %Stravování60 %
(11. 9. 2016, 20.33)
Měla jsem tam dítě s gymnaziem a přišerná špína absolutni nehygienické podmínky,strava špatná, ze zbytku co děti nesní, vyrábí další jídla.Prostě fuj hnus. Dítě jsem odvezla o několik dní dříve.
Poměr cena / kvalita10 %Čistota10 %Personál30 %Okolní prostředí50 %Stravování10 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatový tábor Ekojóga, Bělá pod Pradědem - Domašov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...