– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada Soukeník, Sezimovo Ústí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chatová osada Soukeník, Sezimovo Ústí

Chatová osada Soukeník [Zvětšit - nové okno]
56 0
Umístění: U řeky Lužnice 1 km od Sezimova Ústí a 6 km od Tábora, v krásném místě v lese. Autobusová a vlaková stanice 1 km. Koupaliště Planá nad Lužnicí 15 min. chůze podél řeky. Tipy na výlet: Benešova vila 2 km, Červená Lhota 20 km, Hluboká nad Vltavou 51 km, Chýnovská jeskyně 15 km, Kozí hrádek 3 km.
Ubytování: Chatová osada se 4-lůžkovými chatami se základním vybavením. Společné sociální zařízení v oddělené budově, sprchy jsou s teplou vodou. Stravování a občerstvení v restauraci s domácí kuchyní (možnost pořádání společenských akcí). Parkování přímo v rekreačním areálu. Možnost koupání. Hřiště na odbíjenou, stolní tenis, loďky, místo pro táborák, klubovna, možnost instruktáže a jízdy na koních, stolní fotbal, zahradní krb s grilem, internetová klubovna. Rekreační středisko je v provozu od začátku 5. měsíce do konce 9. měsíce.
Cena: Celá sezóna: s polopenzí 290 Kč/os/noc (dítě 210 Kč/os/noc, do 3 let zdarma bez nároku na lůžko), neobsazené lůžko 70 Kč/noc, parkovné 20 Kč/auto/noc, pes 30 Kč/noc. Při ubytování jen na 1 noc příplatek 10 Kč/os. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Ubytování bez stravy není možné. V hlavní sezóně (měsíce 07, 08) jen týdenní pobyty.
Adresa: Chatová osada Soukeník (rekreační středisko Soukeník), Marie Kursová, Soukeník 101, 391 02 Sezimovo Ústí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada Soukeník, Sezimovo Ústí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...