– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský hotel Lomy - chatová osada, Horná Ves u Partizánského - Lômy

?? %

Horský hotel Lomy - chatová osada (530 m), Horná Ves u Partizánského - Lômy

+421 465 492 070, mob. +421 907 181 207 hotellomy@gmail.com
Horský hotel Lomy - chatová osada [Zvětšit - nové okno]
112
Umístění: V nitru pohorí Vtáčnik, v prekrásnej horskej prírode Hornoveskej doliny nedaleko obce Horná Ves, na modrom turistickom chodníku. Okolie je vhodné pre turistické výlety (výstup na horu Vtáčnik 1.346 m po turistickom chodníku Ponitrianskej magistrály 3,5 hod.). Lyžovanie: Ski Centrum Horná Ves 500 m, Ski Blanc - Ostrý Grúň 32 km. Termálne kúpalisko Chalmová 18 km.
Ubytování: Chatová osada s maximálnou kapacitou 112 osôb v 16 zrubových chatkách (každá pre max. 7 osôb), v areáli horského hotela. Každá chatka má 2 lôžka v prízemí (možnosť prístelky), 4 lôžka v podkroví a vlastné soc. zariadenie. Stravovanie v klimatizovanej jedálni pri vopred dohodnutej objednávke (reštaurácia nie je v stálej prevádzke). Vonku je ohnisko, bazén, antukové a travnaté ihrisko. detské preliezačky. Vhodné pre školy v prírode, detské výlety, individuálne a skupinové rekreácie, športové sústredenia.
Cena: Chatky (7 osôb): leto 43 EUR/chata/noc (iba 1 noc 56 EUR/chata), zima (okrem Silvestra) 66 EUR/chata/noc (iba 1 noc 76 EUR/chata). Stravovanie: raňajky 3 EUR (deti do 12 rokov 2 EUR), polpenzia 9 EUR (deti 6 EUR), plná penzia 13 EUR (deti 9 EUR).
Adresa: Horský hotel a chatová osada Lomy (bývalé rekreačné stredisko Medika - Lomy), Bc. Janka Ondrušková, Hornoveská dolina - Lômy, 972 48 Horná Ves
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský hotel Lomy - chatová osada, Horná Ves u Partizánského - Lômy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby