– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační chatky U Raka, Liptovský Trnovec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační chatky U Raka, Liptovský Trnovec

Rekreační chatky U Raka [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na okraji obce Liptovský Trnovec, 1,3 km od priehrady Liptovská Mara. Aquapark Tatralandia 4 km, termálne kúpalisko Bešeňová 14 km. Lyžiarské stredisko Chopok-Jasná 23 km, Demänovská jaskyňa slobody 17 km, Demänovská ľadová jaskyňa 22 km.
Ubytování: Tri identické 7-lôžkové rekreačné chatky. V podkroví každej chaty sú dve samostatné spálne (2- a 3-lôžková). Na prízemí chaty je zariadená kuchyňa (linka so sporákom, chladnička), spoločenské sedenie s gaučom (plnohodnotné dvojlôžko) a TV+SAT, kúpelka s WC, komora (uskladnenie lyží). Pred každou chatkou je terasa s grilom. Súčasťou chatového areálu je detské ihrisko. V chatkách je wifi. Parkovanie pri chate. Ubytovanie domáceho miláčika po dohode. Prevádzka chát je celoročná (ústredné kúrenie).
Cena: Leto (30.6.-3.9.): 50 EUR/chata/noc, iba týždenné pobyty. Zima (11.1.-1.4.): 50 EUR/chata/noc, min. 3 noci. Silvester (21.12.-10.1.): 60 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Mimosezóna: 40 EUR/chata/noc (tj. pri 7 osobách 5,71 EUR/os/noc), min. 2 noci. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, energií, postelnej bielizne, WiFi).
Adresa: Rekreačné chatky U Raka (chaty Rak), Gabriela Králiková, Liptovský Trnovec 105, 031 01 Liptovský Trnovec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační chatky U Raka, Liptovský Trnovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...