– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatky Borný, Doksy - Staré Splavy

?? %
mob. +420 737 935 777 info@chatkyborny.cz
Chatky Borný [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Uprostřed příjemného borového lesa, 15 minut chůze od písečné pláže Borný na Máchově jezeře. V blízkosti několik restaurací a obchodů i půjčovna kol. Máchův kraj a jeho hluboké lesy lákají k procházkám po mnoha turistických cestách. Na Máchově jezeře najdete 4 pláže a aquapark. Letoviska Staré Splavy a Doksy pořádají diskotéky a zábavy.
Ubytování: Rekreační chatová osada s 12 chatkami s vlastní kuchyňskou linku, koupelnou (WC i sprcha) a verandou. Chatky jsou 4-lůžkové (10x) a 5-lůžkové (2x). V areálu je WiFi internet, stolní tenis, volejbalové hřiště i možnost parkování. Domácí mazlíčci pouze menší. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro školní výlety a tábory.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07, 08): chatka 4-lůžková 11.400 Kč/chatka/týden, 5-lůžková 12.250 Kč/týden, poslední 2 týdny prázdnin slevy (4-lůžková chata 1.300-1.400 Kč/chata/noc, min. 4 noci). Mimo sezónu: 4-lůžková chata 1 noc 1.700 Kč/chata (2-3 noci 1.400 Kč/chata/noc, 4-6 nocí 1.100 Kč/chata/noc, 7 nocí 1.000 Kč/chata/noc, tj. při 4 osobách od 250 Kč/os/noc), 5-lůžková chata +100 Kč/chata/noc. Pes 70 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení, energií i parkování 1 auta).
Adresa: Chatky Borný (dříve Chatová osada Oáza), Pod Borným ev. č. 258, 471 63 Doksy - Staré Splavy. Provozovatel: Jakub Matuška.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatky Borný, Doksy - Staré Splavy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby