– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatky Skalní mlýn, Adršpach - Dolní Adršpach

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Chatky Skalní mlýn [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Dolním Adršpachu, mezi Adršpašskými a Teplickými skalami (vstup do Teplických skal 2 km, Adršpašské skály 2,5 km). Vlaková zastávka Teplice nad Metují - skály 1,5 km, autobus 800 m. Jízda na koních 2 km (Hucul Ranch Adršpach). Koupaliště Teplice nad Metují 3 km.
Ubytování: Šest 5-lůžkových jednoduchých dřevěných chatek, v přízemí jsou 2 lůžka, v patře 3 přistýlky. V chatce je osvětlení a elektrická přípojka. Společné sociální zařízení. Bez kuchyňky. V areálu je stylová restaurace, přes léto i s venkovním posezením. Na rozlehlých venkovních prostorách si u chatek můžete zahrát volejbal, fotbal, badminton, líný tenis, petanque i naučit se základy golfového švihu.
Cena: Hlavní sezóna (2.7.-3.9.): 2 osoby 390 Kč/chata/noc, 3 osoby 490 Kč/chata/noc, 4 osoby 560 Kč/chata/noc, 5 osob 650 Kč/chata/noc. Mimosezóna (1.4.-2.7., 3.9.-2.11.): sleva 6-15 Kč/os/noc. V ceně jsou poplatky městu, DPH, parkování. Povlečení 40 Kč/os/pobyt. Snídaně 90 Kč.
Adresa: Chatky Skalní mlýn, Pavel Šturm, Dolní Adršpach č. 1, 549 57 Teplice nad Metují
Poznámky: Objekt byl prodán jinému majiteli a bude procházet rekonstrukcí. Adršpach se uvádí nesprávně i jako Adržbach či Adršbach.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (23. 6. 2013, 20.29)
Uživatel zde byl ubytován od 22. června 2013 do 23. června 2013.
Byl jsem zde na svatbě,byl jsem ubytován v chatce a ta byla vypulírovaná,čistě povlečeno. Sprchy a záchody velmi dobré.Obsluha a jídlo super.Opravdu doporučuji.Já osobně se tam hodlám vrátit aspoň na týden.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatky Skalní mlýn, Adršpach - Dolní Adršpach
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...