– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatka U Daňků - Pri Danieloch, Trstené u Liptovského Mikuláše

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chatka U Daňků - Pri Danieloch [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V obci Trstené pri Bobrovci, 3 km od Liptovského Mikuláša, v nadmorskej výške 650 m. Chata je obkolesená vencom hôr Západných, Nízkych Tatier a Chočského pohoria. V blízkosti Trsteného sa nachádza aquapark Tatralandia, Demänovské jaskyne, lyžiarske stredisko Jasná, vodná nádrž Liptovská Mara.
Ubytování: Chata s kapacitou 5 lôžok v dvoch izbách (2+3 lôžka). Plne vybavená kuchyňa (elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou). Sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, záchod). Spoločenská miestnosť s pieckou a SAT TV (SK a CZ programy). Ubytovanie iba bez psa (z dôvodu výskytu zvierat). Bezplatná poradenská činnosť na horské túry a výlety, služby horského vôdcu, cvičiteľa lezenia, vozenie na konskom záprahu, návšteva salaša s ochutnávkou výrobkov z ovčieho mlieka.
Cena: Leto: 50-60 EUR/chata/noc. Zima: 50-60 EUR/chata/noc. Zima: 80-90 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (obsahujú veškeré poplatky, bielizeň, energiu atď.) a platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Týždňový pobyt so zľavou 5 %.
Adresa: Chata Pri Danieloch, Jozef Reppa, Trstené 48, 032 21 Bobrovec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatka U Daňků - Pri Danieloch, Trstené u Liptovského Mikuláše
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby