– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chatka u Kaprálova mlýna, Ochoz u Brna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chatka u Kaprálova mlýna, Ochoz u Brna

Chatka u Kaprálova mlýna [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V Moravském krasu v romantickém údolí Říčky u Ochozi u Brna, v lokalitě Horní Mlýn mezi Ochozskou jeskyní a Muchovou boudou, asi 150 m od budovy Kaprálova mlýna (skautská základna). Střed Ochozi u Brna 2,5 km. Vlaková stanice Brno hlavní nádraží 13 km. Krasové údolí Říčky s množstvím jeskyň je nádherné pro turistické procházky i pro výlety na horských kolech.
Ubytování: Skromná chatka pro 4-6 osob. V chatce jsou 2 patrové palandy v pokojíku s kamny na dřevo a malá kuchyňka s plynovým sporákem a nádobím. Spí se ve vlastním spacáku. Pitnou vodu je nutné donést v kanystru z Kaprálova mlýna. Suchý záchod je vedle chaty. Sprchu s teplou vodou je možné využít po domluvě ve venkovních soc. zařízeních u Kaprálova mlýna. Osvětlení pomocí 12V akumulátoru. Chatka je vhodná pro malé družinové výlety nebo rodinu s dětmi. Rádi bychom chatu dále upravovali tak, aby byla ukázkou ekologického, tzv. ostrovního provozu, to znamená provozu bez závislosti na připojení k vnějším sítím. Chatu je možné pronajmout po celý rok, avšak soc. zařízení u mlýna jsou k dispozici jen v měsících 03-11.
Cena: Celoročně: 250 Kč/chatka/noc, i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Cena zahrnuje veškeré poplatky a energie, i zimní vytápění.
Adresa: Chatka u Kaprálova mlýna, středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn, Ochoz u Brna 246, 664 02 Ochoz u Brna. Vlastník nemovitosti: Junák svaz skautů a skautek ČR, okres Brno-město. Kontaktní osoba: Ing. Ivo Brzobohatý.
Poznámky: Ubytování je od roku 2014 využíváno pouze pro ubytování v rámci Evropské dobrovolné služby.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatka u Kaprálova mlýna, Ochoz u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...