– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chata Zuzana, Boskovice

?? %

Chata Zuzana (405 m), Boskovice

mob. +420 606 159 377 chatazuzana@seznam.cz
Chata Zuzana [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V chatové oblasti Vinohrádky na okraji Boskovic, v místě s nádherným výhledem na město a Drahanskou vrchovinu. Historické jádro Boskovic (městská památková zóna) 1,8 km. Příjezd k chatě je po zpevněné polní cestě (500 m od silnice). Vlaková zastávka Boskovice 1,3 km.
Ubytování: Celoročně obyvatelná zděná chata pro 4 osoby. V chatě je ložnice (s mezonetovým lůžkem a plně vybaveným kuchyňským koutem se sporákem, troubou, mikrovlnkou, myčkou, ledničkou atd.), obývací prostor (rohová sedačka, TV a stůl se židlemi), koupelna (sprchový kout, umyvadlo, fén) a WC. Venkovní terasa se zahradním nábytkem. Chata je vytápěna krbovými kamny nebo přímotopy. Parkování pro 2 auta na oploceném pozemku. V chatě je zakázáno kouřit!
Cena: Týdenní pobyty: léto (měsíce 07, 08) 10.000 Kč/chata/týden, vedlejší sezóna (měsíce 06, 09) 8.500 Kč/chata/týden, zima (měsíce 10-05) 7.000 Kč/chata/týden. Víkendové pobyty: celoročně mimo Silvestr 4.500 Kč/chata/víkend (3. noc 1.000 Kč/chata/noc). Silvestr: 9.000 Kč/chata/týden. Pes 800 Kč/pobyt. Připlácí se za vodu a elektřinu dle skutečné spotřeby. V zimě možnost zakoupit brikety na topení v krbu. Závěrečný úklid vlastní. Povlečení je v ceně. Rekreační poplatek 7 Kč/os/noc.
Adresa: Chata Zuzana, Vinohrádky ev.č. 133, 680 01 Boskovice. Majitelka: Andrea Ráčilová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Zuzana, Boskovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...