– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata ZOD Starosedlský Hrádek, Železná Ruda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata ZOD Starosedlský Hrádek (780 m), Železná Ruda

15 0
Umístění: V centru Železné Rudy, 120 m od náměstí, u modře značené cesty směrem na Belveder. Zámeček Železná Ruda se zámeckou restaurací a pizzerií 60 m. Autobusová zastávka 300 m, vlaková zastávka Železná Ruda centrum 430 m. Lyžařské středisko Samoty i areál Nad Nádražím 500 m.
Ubytování: Rekreační podniková chata s ubytováním i pro veřejnost. Pokoje na chatě jsou 2-, 3-, 4- a 6-lůžkový, jsou jsou základně vybaveny (postele, stolek, skříň, židle). Na chatě jsou dvoje společné sociální zařízení, společenská místnost s TV a vybavená kuchyňka (sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí). Možnost parkování v zahradě pro cca 3 auta.
Cena: Léto (1.4.-30.11.): 200 Kč/os/noc. Zima (1.12.-31.3.): 220 Kč/os/noc. Děti do 3 let zdarma. Rekreační poplatek 17 Kč/os/noc. Spotřeba energií je zahrnuta v ceně. Povlečení se neposkytuje (nutno mít vlastní). Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chata ZOD Starosedlský Hrádek, Belvederská 53, 340 04 Železná Ruda. Provozovatel: Zemědělsko obchodní družstvo (ZOD) Starosedlský Hrádek, okres Příbram. Kontaktní osoba: Monika Volhejnová.
Poznámky: Chata od 05/2015 neslouží pro rekreační účely, ale výhradně pro vnitřní potřebu ZOD Starosedlský Hrádek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata ZOD Starosedlský Hrádek, Železná Ruda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...