– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Žiar, Rajecká Lesná

?? %

Horská chata Žiar (590 m), Rajecká Lesná

+421 415 424 442, fax +421 415 424 441, mob. +421 903 589 411 ziar@chataziar.sk
Horská chata Žiar [Zvětšit - nové okno]
120 20
Umístění: Hlboko v lesoch Lúčanskej Malej Fatry, 4 km od obce Rajecká Lesná, v doline při riečke Lesnianka. 200 m lyžiarske stredisko Košariská, 10 km ski centrum Čičmany. Prístupová cesta je v zime odhŕňaná.
Ubytování: Horská chata (rekreačné zariadenie) s celoročnou prevádzkou. K ubytovaniu 10 poschoďových chát, v každej je 10 lôžok + 2 prístelky, lyžiareň, kuchynka, kúpeľňa, záchod. U chát A-E naviac spol. miestnosť s otvoreným krbom (prízemí je bezbariérové, s bežným WC). Pri každej chate je piknikový stôl s lavicami. V hlavnej chate sa nachádza reštaurácia, bar, salónik, jedáleň, terasa a kuchyňa. Vhodné aj pre sústredenia, lyžiarske kurzy, školy v prírode a pod. Parkovisko, areál je v noci chránený spustenou závorou. Detské ihrisko, zastrešené krby, otvorené ohniská, športoviská, strelnica pre kuše a luky, Paintball Arena, posilovňa, skicentrum Košariská, klzisko, výučba jazdy na koni.
Cena: Leto (mesiace 05-09): 10 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-04): 12 EUR/os/noc. Ubytovanie len na 1 noc +2 EUR/os. Poplatok obci 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 6 a viac osôb v chate. Raňajky 4 EUR, polpenzia 9 EUR, plná penzia 12 EUR. Deti do 10 rokov zľava 30 %. Dovoz a odvoz autom 0,85 EUR/km. Pre hromadné zájazdy cena dohodou.
Adresa: Horské rekreačné zariadenie Chata Žiar (horská chata Žiar, turistická chata Žiar), Marek Kubinec, 013 15 Rajecká Lesná. Kontaktná osoba: Soňa Kubincová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Žiar, Rajecká Lesná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby