– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Vološinec, Beňuš - Velkozelenská dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Lovecká chata Vološinec (1.050 m), Beňuš - Velkozelenská dolina

5 0
Umístění: Na romantickej lúčke obklopenej hlbokými lesmi, nad Veľkozelenskou dolinou na rozhraní Muránskej planiny a Veporských vrchov. 400 m od chaty, cez lúku Prtiška, prechádza cyklotrasa pre horské bicykle Michalová - Veľkozelenská dolina - Beňuš. Hlavná cesta Beňuš - Polomka 10 km.
Ubytování: Drevená lesnícka chata, bez elektriny a bez tečúcej vody, k dispozícii je iba studnička. V chate je 5 lôžok. Ponúkame obliečky na paplóny a vankúše (nie sú potrebné spacáky). Kľúče od chaty hosťom odovzdá správca chaty v deň nástupu. Chata je spravidla poskytovaná iba poľovným hosťom Lesov SR, milovníkom prírody a bežným turistom len výnimočne (ak nie je obsadená).
Cena: Leto (1.5.-14.9.): 19,08 EUR/chata/noc. Poľovná sezóna (15.9.-15.10.): 26,71 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.4.): 22,90 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-7.1.): 28,62 EUR/chata/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Poľovnícka chata Vološinec, Veľkozelenská dolina, 976 64 Beňuš. Majiteľ: LESY SR, š.p., Banská Bystrica, OZ Beňuš. Kontaktná osoba: Anna Turčinová.
Poznámky: Chata již neumožňuje ubytování veřejnosti (stav z roku 2020).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Vološinec, Beňuš - Velkozelenská dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...