– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata na Visalajích č. 513, Krásná - Visalaje

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská chata na Visalajích č. 513, Krásná - Visalaje

Horská chata na Visalajích č. 513 [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V krásném horském prostředí CHKO Beskydy v turistickém centru Visalaje, přímo u konečné autobusu a restaurace Visalaje. Lyžařský vlek 300 m (i pro začínající lyžaře), další 4 sjezdovky do 3 km. Běžkování přímo od chaty. Cykloturistika a turistika po značených trasách. Obchod 5 km (Raškovice). V blízkém okolí je možný sběr lesních plodů a houbaření, cykloturistika, turistika, lyžování a běžkování.
Ubytování: Samostatné horní patro chaty (apartmán) s kapacitou 6 osob. V apartmánu jsou dvě ložnice, vybavená kuchyňka (rychlovarná konvice, elektrický vařič, nádobí) a balkón. Vytápění kamny na dřevo. Samostatný vchod s WC, sprcha. Venkovní posezení, gril, ohniště. Příjezd až k chatě možný i v zimě, parkování přímo u chaty. Na chatě panuje od 22.00 hod. noční klid.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Silvestr: 350 Kč/os/noc, min. týdenní pobyt. Připlácí se elektřina podle skutečné potřeby. Ložní prádlo je v ceně. Parkování u chaty 50 Kč/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Celé patro chaty je poskytováno jen jedné skupině (i 1 osoba tak má zaručené soukromí, i v hlavní sezóně).
Adresa: Horská chata na Visalajích č. 513, Tomáš Zemánek, Krásná - Visalaje, chata č. 513, 739 04 Pražmo
Poznámky: Poskytování ubytování je od roku 2017 přerušeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata na Visalajích č. 513, Krásná - Visalaje
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...