– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata u Ciráků, Vápenný Podol

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
5 0
Umístění: V klidné části obce Vápenný Podol, poblíž chatové osady Cítkov. Autobusová zastávka 400 m, obchod a restaurace 700 m, ranč (projížďky na koních) 800 m, Sečská přehrada 8 km, Heřmanův městec (židovské památky) 10 km, Chrudim 15 km, Pardubice 25 km, Hlinsko 30 km.
Ubytování: Chata pro 5 osob. Přízemí: zařízená kuchyň (nádobí, lednice, mikrovlnka, plynový sporák, trouba, rychlovarná konvice, nádobí), obývací pokoj s jídelnou (rozkládací sedací souprava), rohová lavice, stůl, TV, satelit, sociální zařízení (sprchový kout s vanou, WC), 1.patro: 1. ložnice (TV, manželská postel, válenda, balkon), 2. ložnice (manželská postel). Vytápění: vnitřní krbová kamna. K chatě náleží velká dlážděná venkovní pergola. Chata je oplocená, nekuřácká. Zvíře pouze po dohodě s majitelem.
Cena: Léto: 8.500 Kč/chata/týden (sobota-sobota, tj. při 5 osobách 243 Kč/os/noc). Mimo léto: víkend (pátek-neděle) 3.000 Kč/chata/víkend, mimo víkend cena dohodou. Ceny jsou včetně energií a všech poplatků.
Adresa: Chata u Ciráků (chalupa u Ciráků), Jana Ciráková, Vápenný Podol 31, 538 03 Vápenný Podol
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata u Ciráků, Vápenný Podol
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby