– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Teplička, Teplička nad Hornádem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Teplička [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Na rozhraní Slovenského raja a Volovských vrchov, v chatovej osade Pod Tepličkou v údolí prítoku Hornádu Teplický Brusník. Vlaková zastávka Teplička nad Hornádom 3 km (osobné vlaky), Spišská Nová Ves 7,5 km (rýchliky). ZOO Spišská Nová Ves 5,5 km. Obec Teplička 1 km.
Ubytování: Chata pre 8 osôb. Na chate sú 3 izby (2x2, 1x4 lôžka), vnútorný krb, TV, vybavená kuchynka, soc. zariadenie a terasa. Pred chatou je kryté záhradné posedenie, ohnisko, záhradný gril, pieskovisko a hojdačka. Parkovanie priamo pri chate.
Cena: Leto (1.4.-15.9.): 1-4 osoby 45 EUR/chata/noc, každá ďalšia osoba 7 EUR/os/noc, min. 3 noci, v období 1.7.-31.8. uprednostňujeme týždenné pobyty. Zima (16.9.-31.3.): 75 EUR/chata/noc, min. 3 noci. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. Všetko ostatné (posteľné prádlo, kotlík na guláš, gril, drevo a veškeré energie) je zahrnuté v cene.
Adresa: Chata Teplička, Stanislav Skladaný, Chatová osada Pod Tepličkou 586, 052 01 Teplička
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Teplička, Teplička nad Hornádem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...