– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata TAMA, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská chata TAMA, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa

Horská chata TAMA [Zvětšit - nové okno]
42
Umístění: V Krkonoších, ve Velké Úpě, v blízkosti sedačkové lanovky na Portášovy boudy (umělé zasněžování, noční lyžování). Centrum Velké Úpy a autobusová zastávka 200 m. Velká Úpa v sousedství Pece pod Sněžkou je známým horským střediskem. V zimě zdarma Skibus na Velká Úpa - Pec pod Sněžkou. Asfaltová cesta k chatě v létě, v zimě smluvní přeprava taxi skútry či rolbou.
Ubytování: Stylová horská roubená turistická chata s kapacitou 42 osob ve 3-, 4-, 5- a 6-lůžkových pokojích. Společné moderní a čisté soc. zařízení na patře. Společenská místnost, TV, kulečník, šipky a Internet jsou vám k dispozici kdykoliv. Venkovní posezení, grilování. U chaty je bazén a hřiště. Parkování v létě na parkovišti přímo u chaty, v zimě na hlídaném v centru Velké Úpy. V chatě je vlastní restaurace s domácí kuchyní a jídelna až pro 50 osob.
Cena: Léto a mimosezóna: se snídaní 220 Kč/os/noc, s polopenzí 259 Kč/os/noc, pobyty min. na 2 noci, parkování zdarma u chaty. Zima (nutné dovážení zboží na skútru): se snídaní 390 Kč/os/noc, s polopenzí 429 Kč/os/noc (děti 3-10 let 380 Kč/noc, skupiny 20 a více osob bez ohledu na věk 380 Kč/os/noc), jen týdenní pobyty, parkování v centru Pece (200 m od chaty) 80 Kč/den, přeprava zavazadel 300 Kč/1 cesta. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Horská chata Tama (bouda Tama, penzion Tama), Vladimír Vaníček, Velká Úpa - Prostřední Výsluní 102, 542 22 Pec pod Sněžkou 2
Poznámky: Chata je od roku 2015 mimo provoz z důvodu rekonstrukce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata TAMA, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...