– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Stanka, Trávnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Chata Stanka [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V obci Trávnica, 5 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Chata sa nachádza v tichej časti obce v prostredí viníc. V blízkom okoli: termálne kúpalisko Nové Zámky, Štúrovo, rekreačný areál Tona Šurany, arborétum Tesárske Mlyňany, cyklotúry do okolia, tenisové kurty v obci.
Ubytování: Chata s kapacitou 7 osôb (izby 2x2, 1x3 lôžka). Sprchovací kút, suché WC. Kuchynka: chladnička, dvojvarič, mikrovlnka, varná konvica, obedová suprava a riad na varenie. Parkovanie je priamo pred chatou. Záhradné posedenie, opekanie. Naša pozornosť: fľaška vínka vlastnej výroby.
Cena: Celoročne: 6 EUR/os/noc pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 3 noci (aj cez hlavnú sezónu). Ubytovanie iba na 1-2 noci nie je možné. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, bielizne atď). Fľaša vínka zdarma.
Adresa: Chata Stanka, Trávnica. Kontaktní: Pavol Hindický, MDŽ 15, 942 01 Šurany.
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2020 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (3. 1. 2012, 20.57)
Uživatel zde byl ubytován od 3. ledna 2011 do 26. května 2011.
Do této chatky jezdíme již několik let a jsme tu nadmíru spokojeni.Majitelé jsou přátelští, je tu klid a pohoda. Rádi se sem každým rokem vracíme.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Stanka, Trávnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...