– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Soňa, Trojanovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Chata Soňa [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V Trojanovicích, cca 600 m od skiareálu Pustevny (8,5 km sjezdovek, běžecké tratě). V blízkosti chaty je tenisové hřiště, jízdárna, lesy (houbaření), malý potůček. Lanové centrum Trojanovice 2 km, koupaliště 1,8 km. Frenštát pod Radhoštěm (letní aquapark, krytý plavecký bazén se saunou) 6,5 km. Okolí je ideální pro cykloturistiku, inline bruslení, turistiku. Rožnov pod Radhoštěm (skanzen) 13 km.
Ubytování: Chata pro 8 osob. V přízemi se nachází společenská místnost (rozkládací sedací souprava - spaní pro 2 osoby, TV s DVD, hifi věž, krbová kamna, jídelní stůl), zařízená kuchyň, koupelna a WC. V patře je rozdělená obytná místnost (4 a 2 lůžka, dětská postýlka). V suterénu je možné uložit kola, lyže. Chata je vytápěna plynovým ústředním topením a krbovými kamny. Součástí chaty je ohniště s posezením, gril, spousta společenských her.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 190 Kč/os/noc, minimálně však 990 Kč/chata/noc, pobyt min. 2 noci (i v hlavní sezóně). Silvestr: 2.400 Kč/chata/noc, min. 5 nocí. Děti do 3 let zdarma. Spotřeba elektřiny a plynu se připlácí podle skutečné spotřeby. Vše ostatní je v ceně (rekreační poplatek, povlečení, spotřeba vody, dřeva).
Adresa: Chata Soňa, Petr Mareček, Trojanovice 248, 744 01 Trojanovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (5. 2. 2012, 17.42)
Strávila jsem zde s dětma jarní prázdniny 2010-přesné datum si již nepamatuji,ale bylo to tam supr,děti se vydováděly kolem chaty,parádní výlety-hlavně Skanzen v Rožnově,doporučuji ;-)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Soňa, Trojanovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...