– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Smrk, Jezersko

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Chata Smrk [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V obci Jezersko, v romantickej, svojráznej a na prírodné krásy bohatej oblasti Zamagurie. Ideálne miesto na pokojný oddych, turistiku či zber lesných plodov. Lyžiarsky vlek v Jezersku je prepojený so strediskom Bachledova dolina v Ždiari (4-sedačková lanovka), skibus premáva počas celej sezóny. Ďalšie vleky: Spišské Hanušovce, Spišská Stará Ves, Červený Kláštor. Spišská Belá (múzeum J. M. Petzvala) 20 km.
Ubytování: Pohodlná a dobre vybavená chata pre 8 osôb. Súkromie a kľud - chata nesusedia s domom majiteľa. Na prízemí: kamenná pivnica s krbom, malá herňa, WC. Na 1. poschodí: obývacia izba s balkónom, TV+SAT, DVD, rádio, prísteľka, jedálenský kút, kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička, varná konvica,...), kúpeľňa so sprchou a WC. Na 2. poschodí: 3 spálne (1x2 a 2x3 lôžka). Pred chatou je cez leto zvieracia farma, jazierko, malý potôčik, ohnisko s posedením, detské ihrisko, hojdačka, šmýkačka. Chata je plynofikovaná, parkovanie na uzavretom dvore. Za príplatok ponúkame jazdu na koňoch, v zime na saniach s koňmi.
Cena: Leto (mesiace 07-08): do 5 osôb 75 EUR/chata/noc, 6 osôb 90 EUR/noc, 7 osôb 105 EUR/noc, 8 osôb 120 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Letná mimosezóna (mesiace 05-06, 09): do 5 osôb 55 EUR/chata/noc, 6 osôb 60 EUR/noc, 7 osôb 70 EUR/noc, 8 osôb 80 EUR/noc, min. 2 noci. Zima (mesiace 10-04): do 6 osôb 70 EUR/chata/noc, 7 osôb 74 EUR/noc, 8 osôb 84 EUR/noc, min. 2 noci. Vianoce a Veľká noc: 120 EUR/chata/noc, min. 4 noci. Silvester: dohodou. Pes 4 EUR/noc. Ceny sú vrátane energií, bielizne aj WiFi, pripláca sa iba rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc a vrátna kaucia za bezškodový pobyt 70 EUR.
Adresa: Chata Smrek, Jezersko 94, 059 04 Jezersko. Prevádzkovateľ: Jozef Kubík.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (5. 8. 2012, 11.59)
Uživatel zde byl ubytován od 27. července 2012 do 5. srpna 2012.
Právě jsme se vrátili z překrásné krajiny, od dobré rodiny z chaty Smrek. Je to opravdu krásný \"flek\"!!! Byli jsme se vším spokojení. Rádi se tam zase vrátíme a všem doporučujeme pobyt i mimo prázdniny. Je to tam prostě \"SUPER !!!\"

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Smrk, Jezersko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...