– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Slunečná, Pec pod Sněžkou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská chata Slunečná, Pec pod Sněžkou

Horská chata Slunečná [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: V centru Pece pod Sněžkou, 150 m nad parkovištěm u Kapličky (směr lanová dráha Sněžka). V těsné blízkosti je Relax park (bobová dráha, lanové centrum). Doprava do Ski areálu 10 minut Skibusem zdarma, zastávka pod chatou. Obchody a autobusové nádraží 5 minut. Možnost turistických výletů (Sněžka, Obří důl, Modrý důl, okolí Pece pod Sněžkou).
Ubytování: Horská chata s kapacitou 31 lůžek (pokoje 1x1, 5x2, 1x3 a 4x4 lůžka). Sociální zařízení je společné na patře, na pokojích je umyvadlo se studenou a teplou vodou. Pro vlastní vaření je k dispozici vybavená kuchyňka. V chatě je jídelna sloužící také jako restaurace pro ubytované. Ubytování s vlastním vařením se poskytuje jen mimo zimní sezonu. WiFi připojení v celé chatě. Parkování před chatou.
Cena: Léto: se snídaní 310 Kč/os/noc, s polopenzí 360 Kč/os/noc, týdenní pobyt skupin nad 15 osob 200 Kč/os/noc (bez povlečení 155 Kč/os/noc). Zima: se snídaní 350-370 Kč/os/noc, s polopenzí 380-430 Kč/os/noc, skupiny nad 15 osob sleva. Děti do 12 let se stravou sleva 30-60 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, min. na 2 noci.
Adresa: Horská chata Slunečná (penzion Slunečná), Alena Srnová, Pec pod Sněžkou č.p. 132, 542 21 Pec pod Sněžkou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Slunečná, Pec pod Sněžkou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...