– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Slovakia č. 1, Dolná Lehota - Krpáčovo

?? %

Chata Slovakia č. 1 (710 m), Dolná Lehota - Krpáčovo

mob. +421 903 772 992 ita@chataslovakia.sk
Chata Slovakia č. 1 [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V tichom prostredí ihličnatého lesa v horskej rekreačnej osade Krpáčovo v dotyku Národného parku Nízke Tatry, iba 350 m peši (vzdušne 200 m) od vodnej nádrže Krpáčovo (kúpanie, člnkovanie, rybolov, v zime korčuľovanie) a 400 m (vzdušne 300 m) od SKI Krpáčovo. Hlavná cesta 600 m (autobusová zastávka, hostinec Kukučka), prístupná po asfaltovej ceste (parkovanie pri chate). Golfové stredisko Tále Gray Bear cca 4 km.
Ubytování: Komfortná chata pre max. 8 osôb s vlastným wellness a celoročnou prevádzkou. V chate je 8 lôžok (z toho 2 poschodové) + detská postieľka. Na prízemí je samostatné WC, kúpelňa s WC, práčka, fén na vlasy, wellness s kombinovanou saunou, hydromasážna vírivka, spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, TV-SAT, kompletne zariadená kuchyňa (aj umývačka riadu a kávovar na zrnkovú kávu), bezplatné WiFi, priestor na uloženie lyží. Na poschodí sú 2 spálne (2x 4 lôžka) a herňa pre deti. Terasa s vonkajším sedením. Veľký osvetlený altánok s grilom a posedením. Detské ihrisko, trampolína, pingpongový stol.
Cena: Leto aj zima: 140 EUR/chata/noc (min. 2 noci), cez víkend minimálna cena 350 EUR/chata/pobyt, počas letných a jarných prázdnin iba týždňové pobyty (kratšie max. 30 dní pred požadovaným nástupom). Veľká noc: 600 EUR/chata/pobyt 4 noci. Silvester: 360 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Pripláca sa elektrina podľa skutočnej spotreby (0,25 EUR/kWh). V cene je: rekreačný poplatok, posteľná bielizeň, používanie wellness počas pobytu, detská postieľka, drevo do krbu.
Adresa: Chata Slovakia č. 1, Krpáčovo č.21, 976 98 Dolná Lehota. Prevádzkovateľ: Tibor Bruckmayer.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Predstavenie Chaty Slovakia

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Slovakia č. 1, Dolná Lehota - Krpáčovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...