– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Skalka, Mosty u Jablunkova

?? %

Horská chata Skalka (911 m), Mosty u Jablunkova

+420 555 500 540, mob. +420 608 566 008 posta@chata-skalka.cz
Horská chata Skalka [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Na hřebeni Moravskoslezských Beskyd nad Mosty u Jablunkova, na červené turistické značce směrem na Velký Polom. Vlaková stanice Mosty u Jablunkova 4 km, autobusová zastávka v Dolní Lomné 4,5 km. Lyžařské středisko Severka 800 m. V létě je (s povolením pro ubytované) možný příjezd autem až k chatě, v zimě vám můžeme zavazadla dopravit na skútru.
Ubytování: Dřevěná turistická chata s restaurací a ubytováním pro 40 osob v 15 pokojích. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají společné soc. zařízení. V chatě je vlastní restaurace až pro 80 osob (možnost konání oslav, školení i konferencí). Společenská místnost s TV. WiFi. Možnost ubytování se psy. Chata je vhodná pro turisty, lyžaře, bikery i školní výlety a lyžařské kurzy. Horská chata má dlouhou historii, postavena byla v roce 1928, v roce 1998 do základů vyhořela a v roce 2002 se podařilo otevřít obnovenou chatu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: se snídaní 450 Kč/os/noc (dítě do 12 let včetně 310 Kč/noc), pokoj s koupelnou +70 Kč/os/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Pes 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Slevy pro školy.
Adresa: Horská chata Skalka (turistická chata Skalka), Mosty u Jablunkova 368, 739 98 Mosty u Jablunkova. Chatař: Josef Szotkowski. Provozovatel: Skalka Gorolia s.r.o.
Aktualizace:
Video: Letecký záběr na chatu Skalka

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Skalka, Mosty u Jablunkova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby