– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata u Šimiho, Horní Stropnice - Dobrá Voda

?? %
mob. +420 725 897 384 (neuveden)
Chata u Šimiho [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V klidné, vysoko položené vsi Dobrá Voda, uprostřed přírody Novohradských hor. Autobusová zastávka 750 m. V létě široké možnosti pro turistiku i výlety na kole (rozhledna na Kraví hoře, Kuní Hora, Pohoří na Šumavě, Žofínský prales, Pohořský rybník, Slepičí hory, Vysoká, Nebelstein, vyhlídka Mandestein atd.). V Horní Stropnici (4 km) je koupaliště a moderní sportovní hala. V zimě možnost výletů na běžkách (trasy propojeny i do blízkého Rakouska, v městečku Karlstift profesionálně upravené tratě i lyžařské středisko).
Ubytování: Rekreační chata max. pro 6 osob, ideální pro pobyt rodin s dětmi. V přízemí chaty je obývací pokoj s příjemným posezením u krbu, plně vybavená kuchyň (lednička, el. sporák s troubou, mikrovlnka atd.) a koupelna s toaletou. V patře jsou 2 ložnice (v menší je manželská postel s dětskou postýlkou, ve druhé je manželská postel a 2 oddělené postele). Před chatou je travnatý pozemek, venkovní pergola s posezením, ohniště, gril i možnost parkování. Garáž vhodná pro úschovu kol a lyží.
Cena: Léto i zima (1.6.-15.9., 1.12.-15.3.): 2.400 Kč/chata/noc, min. 2 noci. Mimosezóna: 1.900 Kč/chata/noc (tj. při 6 osobách 317 Kč/os/noc), min. 2 noci. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (osoby nad 3 roky). Energie, povlečení i ručníky jsou v ceně.
Adresa: Chata u Šimiho, Dobrá Voda p.č. 130, 374 01 Horní Stropnice. Provozovatel: Radek Šimek.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata u Šimiho, Horní Stropnice - Dobrá Voda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...