– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Severka Smilov, Hlubočky - Hrubá Voda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
23 0
Umístění: V krásné přírodě na polosamotě Smilov u lesa a potoka, u hranic vojenského prostoru Libavá s neprostupnými lesy, uprostřed chráněného území Údolí Bystřičky, na okraji PR Hrubovodské sutě. 300 m od vlakové zastávky Hrubá Voda-Smilov (vlak jezdí 4x denně). Autobus Jívová 7 km. Hospůdka v Hrubé Vodě. Sjezdovka Hrubá Voda 4 km, lezecká skalka Malý Rabštejn 5 km. V místě není mobilní signál (žádný operátor nikde v okolí 7 km).
Ubytování: Rekreační chata přednostně sloužící skautům a dětským organizacím. Ve volných termínech však i široké veřejnosti, přednostně rodinám s dětmi. Chata má charakter ubytovny, jednotlivé pokoje se pronajímají samostatně. V přízemí chaty je kuchyňka, 2x WC, 2x sprchy, jídelna + krb, ložnice (6 postelí, kamna). V patře jsou 3 ložnice (1x4 lůžka, 1x1 lůžko, 1x bez postelí), velká společenská místnost + 12 matrací na zem (gumožíně 3 cm). Elektřina, teplá voda, pitná voda (i pro kojence), mikrovlnka, el. vařiče, lednička. Před chatou je ohniště, kůlna s dřevem a louka na fotbal.
Cena: Léto (měsíce 04-09): 90 Kč/os/noc. Zima (měsíce 10-03): 140 Kč/os/noc. Děti do 7 let zdarma (celoročně). Stanování 50 Kč/os/noc (celoročně). Ceny jsou konečné (včetně energií a všech poplatků) a platné při ubytování 2 a více osob na pokoji, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Nutné jsou vlastní spacáky.
Adresa: Skautská chata Severka (též chata Severní hvězda či domek na Smilově), osada Smilov (německy Schmeil), Hlubočky č.p. 53, 783 61 Hrubá Voda. Majitelé chaty: olomoučtí skauti (9. středisko Jana Boska Olomouc).
Poznámky: Ubytování v chatě není od 11/2014 možné pro běžnou veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Severka Smilov, Hlubočky - Hrubá Voda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby