– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chalupa v Sedmidvorech, Vernířovice - Sedmidvory

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa v Sedmidvorech, Vernířovice - Sedmidvory

Chalupa v Sedmidvorech [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V krásném lesnatém údolí Hrubého Jeseníku v osadě Sedmidvory u Vernířovic, pod mohutnými horami Mravenečník a Dlouhé stráně, u horského potůčku. Lyžařské vleky vzdálené 300 m. V létě pěší tůry po hřebenech Jeseníků, rybaření, značené cyklotrasy, termální lázně Velké Losiny. V blízkosti chaty začíná naučná stezka pro děti Švagrov.
Ubytování: Přízemní chalupa pro 14 osob, po kompletní rekonstrukci v roce 2011. V chalupě je apartmán s vlastním vchodem pro 4 osoby (vlastní WC, sprchový kout, el. krb s možností přitápění, TV-SAT, vybavená kuchyně, lednice, mikrovlnka, varná konvice, vařič) a další samostatné ubytování pro 10 osob (pokoje 1x6 a 2x2 lůžka, vybavená kuchyně sloužící i jako společenská místnost, lednice, sporák s troubou, mikrovlnka, rychlovarná konvice, 2x soc. zařízení, vnitřní krb, TV-SAT, radio CD). Topení je centrální. Sauna pro 4 osoby. Chalupa má vlastní parkoviště pro 6 aut.
Cena: Léto i zima: 195 Kč/os/noc, min. 2 noci, min. 4 osoby (je možný zvlášť pronájem apartmánu, jednotlivých pokojů, celé druhé obytné části i celé chalupy, vše za stejnou cenu). Silvestr (26.12.-02.01.): 26.880 Kč/chalupa/pobyt na 6 nocí. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně.
Adresa: Chalupa v Sedmidvorech (chata Sedmidvory), Zdeněk Šalamoun, Vernířovice - Sedmidvory
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa v Sedmidvorech, Vernířovice - Sedmidvory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...