– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lesní chata u rybníka Šanovec, Běleč nad Orlicí

?? %
mob. +420 603 216 610 (v pracovní dny do 14.00 hod.) ubytovna@vslesy.cz
Lesní chata u rybníka Šanovec [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na břehu rybníka Šanovec v rozlehlých lesích mezi obcemi Bělečko, Štenkov a Běleč nad Orlicí, východně od Hradce Králové. Asi 600 m od chaty se nachází turistické rozcestí Obory na červeně značené stezce. Možnost parkování jednoho auta přímo u chaty, nejbližší veřejně přístupné parkoviště 630 m u silnice Bělečko-Krňovice. V Krňovicích je Podorlický skanzen.
Ubytování: Nově zrekonstruovaná, avšak skromná lesnická chata, s možností přespání asi 10 osob (možno i více) na matracích na zemi v patře. V chatě je kuchyňský kout se základním vybavením (plynový vařič, nádobí), kamna, 2x vnitřní posezení (lavice se stoly). Před chatou je venkovní ohniště s posezením (dřevo zajištěno) a suché WC. V chatě není elektřina ani voda (nutno přivézt vodu s sebou). Osvětlení zajištěno solárním panelem.
Cena: Celoročně: 1.200 Kč/chata/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Parkování pro 1 auto zdarma. Ceny jsou konečné (včetně DPH i všech poplatků). Nutný je vlastní úklid.
Adresa: Lesní chata u rybníka Šanovec, Běleč nad Orlicí ev. č. 241, 503 46 Běleč nad Orlicí. Provozovatel: Městské lesy Hradec Králové a.s. Kontaktní osoba: Lucie Špryňarová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lesní chata u rybníka Šanovec, Běleč nad Orlicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby