– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Roh, Lubina u Staré Turé - Hrnčiarové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Roh [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: Na samote Hrnčiarové v Bielych Karpatoch, pod vrchom Roh, 1,5 km od autobusu. Stará Turá 7 km (rekreačné stredisko Dubník), Cetuna 5 km (jazda na koni, Country Saloon), vrch Roh 1,5 km (pamätník SNP), Lubina 4 km (múzeum Samuela Štúra). Turistika: Veľká Javorina (Holubyho chata).
Ubytování: Chata + veľký ohradený pozemok. Na prízemí vstupná hala s posedením, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, spálňa s 2-postelou, plne zariadená kuchyňa (plynový šporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka), štýlovo zariadená spoločenská miestnosť s TV. Na poschodí 3 malé podkrovné spálne (1x1, 2x2). Celková kapacita chaty je 7 ľudí, prípadne sa dajú doložiť rozkladacie lehátka. Možno i so psom. Ubytovanie možné iba od 1.5. do 30.9.
Cena: Leto (1.5.-30.9.): 2 osoby 8 EUR/os/noc, 3 a viac osôb 7 EUR/os/noc. Cena je platná aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj postelnej bielizne).
Adresa: Chata Roh (chalupa Roh), Zlata Révayová, Hrnčiarové 603, 916 12 Lubina
Poznámky: Ubytování je již mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Roh, Lubina u Staré Turé - Hrnčiarové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby