– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Rizne, Černý Balog - Dobroč

?? %
mob. +421 918 333 408, fax +421 486 191 326 maria.pisarcikova@lesy.sk
Lovecká chata Rizne [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: Vo Veporských vrchoch v údolí potoka Šaling, kúsok za okrajom Čierneho Balogu a jeho časti Dobroč. Dobroč (potraviny) 2,6 km. Čierny Balog (reštaurácia, lékáreň, bankomat) 5 km. Čiernohronská železnička, ktorá jazdí do Lesníckeho skanzenu Vydrovo, 5,5 km. Sedlo Chlipavica (gazdovský dvor, možnosť stravovania) po turistickej značke 2:30 hod.
Ubytování: Poľovnícka chata (bývalá hájovňa) s kapacitou 4 osoby. V chate je izba, soc. zariadenie (WC, sprcha), kuchyňa (chladnička, riad, rýchlovarná kanvica, el. dvojplatnička). Vonku je altánok a ohnisko. V chate je elektrina a teplá voda.
Cena: Leto (1.4.-15.9.): 32 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Poľovná sezóna (15.9.-15.10.): 50,50 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-31.3.): 38,50 EUR/chata/noc, min. 3 noci. Silvester (26.12.-7.1.): 50,50 EUR/chata/noc, min. 5 nocí. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc.
Adresa: Chata Rizne (hájovňa Rizne), Čierny Balog - Dobroč. Prevádzkovateľ: Lesy SR, odštepný závod Čierny Balog, LS Šaling. Kontaktná osoba: Mária Pisarčíková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Rizne, Černý Balog - Dobroč
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby