– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Repiska, Demänovská Dolina

?? %
+421 445 522 277, mob. +421 905 429 644 lu@chatarepiska.sk
Chata Repiska [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Demänovskej doline v Nízkych Tatrách. V zime sa dá na lyžiach prísť z Chopku až ku chate (stredisko Jasná 3 km, Zahrádky 2 km), v lete je chata výborným východiskom na túry. Obchod 2 km, autobus 300 m, reštaurácia 300 m. V okolí: priehrada Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia 13 km, Demänovská jaskyňa Slobody 5 min. pešo, Demänovská ľadová jaskyňa 30 min. pešo, skanzen v Pribyline 18 km.
Ubytování: Chata s dvomi samostatnými časťami (prízemie a poschodie). Prízemie: dve 3-lôžkové izby, vybavená kuchynka (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, el. varič, posedenie). Poschodie: tri 3-lôžkové a jedna 2-lôžková izba, vybavená kuchyňa (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, el. varič), hala s posedením, WC, kúpeľňa. V každej izbe je možná prístelka. Na chate je plynové ústredné kúrenie. Parkovanie priamo pri chate (aj v zime). Pri chate je veľká lúka, ohnisko s posedením a gril.
Cena: Leto: 10 EUR/os/noc, deti do 12 rokov 7 EUR/noc, min. 4 osoby, min. 3 noci. Zima: 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 3 noci. Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc (iba osoby 12-65 rokov). Nič iného sa nepripláca (v cene sú aj energie a posteľná bielizeň).
Adresa: Chata Repiská, Rastislav Rozbořil, Repiská 244, 032 51 Demänovská Dolina
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Repiska, Demänovská Dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...