– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Relax, Sklené Teplice - Láne

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Relax [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: Na okraji Sklených Teplíc v Štiavnických vrchoch, na priestrannej lúke pri okraji lesa v kľudnej osade Láne smerom na dedinu Repište. V susedstve je agroturistický chov poníka, koňa, kôz, hovädzieho dobytka a domácej hydiny. Centrum obce Sklené Teplice (kúpele s termálnou vodou) 800 m. Mesto Banská Štiavnica (UNESCO) km. Lyžiarske stredisko Salamandra Resort 15 km.
Ubytování: Rekreačná chata až pre 15 osôb. V prízemí chaty je spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, plynový varič, varná kanvica), rozťahovací gauč, váľanda, krb, TV-SAT, kúpeľňa (sprcha, WC) a priestor na odkladanie bicyklov a lyží. V podkroví sú dve izby (2- a 4-lôžková). V samostatnej prízemnej časti je turistický apartmán (lôžka pre 3 osoby + možnosť ďalších 3 prístelkov). Parkovanie pri chate. Vedľa chaty je záhradné posedenie a posedenie pri ohnisku.
Cena: Celoročne: 55 EUR/chata/noc (max. 9 osôb) + možnosť rozšírenia o turistický apartmán (max. 6 osôb) 10 EUR/apartmán/noc (tj. pri 15 osobách 4,33 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Chata Relax, Miroslav Kováč, osada Láne, Sklené Teplice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Relax, Sklené Teplice - Láne
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...