– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chata Relax, Jedovnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Relax [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V Jedovnicích v Moravském krasu, v lese u známého rekreačního rybníku Olšovec (vodní sporty, rybaření). Centrum Jedovnic (obchody, pošta, kino, restaurace, cukrárny, kadeřnictví, zdravotní středisko, lékárna, bowling, benzinová pumpa) 500 m.
Ubytování: Dřevěná chata se dvěma pokoji a terasou. Přízemí: hlavní obytná místnost (rozkládací pohovka, stolek, křesla, TV, DVD, radio s CD, krbová kamna na dřevo, jídelní kout - stůl s lavicí a 4 židlemi), kuchyňský kout (dřez, teplá voda, el. vařič, el. trouba, kávovar, toustovač, sendvičovač, varná konvice, mikrovlnka, lednice, espreso kávovar), WC, koupelna (sprchový kout, podlahové topení, topný žebřík, bojler). Podkroví: 3-lůžkový pokoj (TV, DVD). Vytápění: kamna + el. přímotopy. Terasa: 10 m2, orientace na západ, oplocená. Venkovní posezení, ohniště, uzamykatelný sklep. Parkování pro 3 auta.
Cena: Sezóna (1.6.-15.9.): 8.300 Kč/chata/týden (tj. při 5 osobách 237 Kč/os/noc). Mimo sezónu: 7.500 Kč/chata/týden, víkend (2 noci) 3.300 Kč/chata/víkend. Vánoce, Silvestr: dle dohody. Pes 200 Kč/pobyt. Ceny zahrnují elektřinu a vody ve výši běžné spotřeby, lůžkoviny a povlečení. Rekreační poplatek obci Jedovnice 13 Kč/os/den.
Adresa: Chata Relax (chalupa Relax), Jedovnice. Provozovatel: Marcela Šnajdarová, Brno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Relax, Jedovnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby