– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Pstruhovka, Merklín - Pstruží

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horská chata Pstruhovka (690 m), Merklín - Pstruží

Horská chata Pstruhovka [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: V osadě Pstruží patřící k obci Merklín, 15 km severně od Karlových Varů. V Merklíně je mimo jiné obecní úřad, pošta, obchody s potravinami, vlakové nádraží, přírodní koupaliště, v zimě lyžařský vlek, s umělým zasněžováním a ve večerních hodinách i osvětlený. Chata Pstruhovka svým položením přímo vybízí k horské turistice a cykloturistice v rámci propojeného Euro regionu. Pernink 3 km, Boží Dar 12 km, Neklid 13 km, Klínovec 15 km.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 22 osob. Pokoje: 1x2, 1x3, 3x4, 1x5 lůžek. Společné sociální zařízení (4x). Velká společná kuchyně (2 plynové sporky s troubou, 3 lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí). Velká společenská místnost s krbem. Místnost k úschově kol i lyží. WiFi internet zdarma. Parkoviště u chaty zdarma.
Cena: Léto: 230 Kč/os/noc, děti 3-12 let 210 Kč/os/noc. Zima: 250 Kč/os/noc, děti 3-12 let 230 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 4 Kč/os/noc. Zvíře 40 Kč/noc. Pro skupiny nabízíme slevy. V letní i zimní sezóně ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc, mimo sezónu jen skupiny 8 a více osob na týden. Ceny jsou včetně DPH, energií i povlečení.
Adresa: Horská chata Pstruhovka (turistická chata Pstruhovka), Michal Lobko, Pstruží 12, 363 01 Merklín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Pstruhovka, Merklín - Pstruží
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby