– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Pod věží, Olomouc - Radíkov

?? %

Chata Pod věží (430 m), Olomouc - Radíkov

mob. +420 736 209 252 rezervace@chataradikov.cz
Chata Pod věží [Zvětšit - nové okno]
148 0
Umístění: Na vrcholku s pevností Radíkov v okrajové části Olomouce, v dosahu její MHD. Zastávka autobusu MHD Radíkov 750 m. ZOO Svatý Kopeček 1,5 km. Výborné podmínky pro turistiku, cyklistiku, MTB, MTBO, orientační běh, plavání. Skalní lezení na Malém Rabštejně 15 km.
Ubytování: Rekreační areál se sportovišti, restaurací, chatkami a pokoji v budově. Chatky (24x) jsou 4-lůžkové, celkem pro 96 osob. V hlavní budově je 11 pokojů, celkem pro 52 osob. Sociální zařízení je společné, pouze 1 pokoj má vlastní koupelnu i kuchyňku. Velká společenská místnost. Restaurace s celodenním stravováním, letní zahrádka. Malé dětské hřiště. Výběh koz. Jezdecké kurzy, vyjížďky, ustájení koní, pořádání oslav, svateb, možnost opékání, grilování. Pořádání letních táborů, školních táborů a rodinných rekreací. Možnost ubytování i v pokojích v hlavní budově.
Cena: Chatky: 250 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 275 Kč/os), min. 3 osoby v chatce, nutný vlastní spacák. Pokoje: 360 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 420 Kč/os), v pokoji s koupelnou 570 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 620 Kč/os), min. 3 osoby, povlečení je v ceně. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc (jen dospělí). Snídaně 160 Kč, polopenze 310 Kč, plná penze 480 Kč. Energie jsou v ceně.
Adresa: Chata Pod věží, Na Pevnůstce 184/32, 779 00 Olomouc - Lošov (chata se nachází na katastru Lošova, přístup je však z Radíkova). Provozovatel: Roman Frank.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Helena (4. 4. 2012, 10.59)
S ubytovaním sme boli veľmi spokojní

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Pod věží, Olomouc - Radíkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...