– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata pod Kamzíkem, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

?? %

Chata pod Kamzíkem (695 m), Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

+420 554 721 170 info@hotelkamzik.cz
Chata pod Kamzíkem [Zvětšit - nové okno]
43 0
Umístění: Na klidném místě na okraji lesa v Malé Morávce, 500 m od Ski arény Karlov. Přímo pod chatou prochází turistické značky směřující do rezervace Velká kotlina a do oblasti Pradědu. Autobusová zastávka 500 m (Karlov, SPD). Chata leží 250 m od hotelu Kamzík jako jeho depandance.
Ubytování: Turistická chata s kapacitou 43 míst v 11 pokojích (3- až 6-lůžkových). Pokoje jsou jednoduché, každý má vlastní umyvadlo. Sociální zařízení je pro všechny pokoje společné (zvlášť pro pány a dámy). Možnost dětské postýlky. V chatě je plně vybavená centrální kuchyň s velkou jídelnou pro vlastní vaření, členitá společenská místnost s krbem, TV. Před odjezdem musí host zajistit úklid prostor. Možný je pronájem celé chaty i jednotlivých pokojů. Stravování je možné objednat v centrálním hotelu Kamzík.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: celá chata 17.000 Kč/chata/noc nebo jednotlivé pokoje 395-500 Kč/os/noc (min. 3 osoby), min. 2 noci, v letní a zimní sezóně jen týdenní pobyty (dle aktuální obsazenosti možnost slevy). Vánoce a Silvestr: na dotaz. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 21 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení, ručníky i parkování jsou v ceně. Hosté mohou využít veškeré sportovní zázemí a wellness centrálního hotelu Kamzík (zdarma tenis, badminton, posilovna, vnitřní bazén, pro děti lanové centrum atd.).
Adresa: Chata pod Kamzíkem, depandance hotelu Kamzík, Malá Morávka č. ev. 80 (na hranici části obce Karlov pod Pradědem), 793 36 Malá Morávka. Kontaktní osoba: Milan Vitula, ředitel hotelu Kamzík.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata pod Kamzíkem, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby